ГоловнаНовини Здоров'яПсихолог розповіла, що вміст холодильника людини говорить про її особистість

Психолог розповіла, що вміст холодильника людини говорить про її особистість

Психолог розповіла, що холодильник людини і його вміст можуть говорити про особу власника. Роль відіграє те, як індивід укладає побутовий апарат, оскільки це розповість про індивідуальність, підхід до їжі, кулінарії і життя.

холодильник

Психолог Марта Цакалос у своїх висновках об’єдналася з Westinghouse, перерахувавши стилі “наповнення” холодильника. Всього їх виділили чотири: свідомий + відданий, людина-догідник, світський і творчий. У першого типу холодильник завжди добре укомплектований і організований з різноманітною здоровою їжею. Такі люди знають, де зберігати фрукти і овочі, а також молочні продукти для оптимальної свіжості. Там немає шкідливих і зайвих продуктів, але є свіжа їжа для домашніх тварин.

Читайте також:  5 продуктів, які покращують очисну функцію печінки

Другий тип зазвичай містить в холодильнику “організований хаос”. Там широкий перелік продуктів, як домашніх, так і покупних, також мають місце заготовки. Зберігання здорової їжі на рівні очей допоможе таким особистостям отримати повноцінну закуску замість порожніх калорій.

“Світські” особистості не витрачають на свій холодильник багато часу або енергії, він може бути напівпорожнім. Зазвичай там можна знайти основні продукти, включаючи курку, рис, заморожені страви і т. д. Також там зустрічаються пиво і вино.

У “творчих” осіб, як правило, добре укомплектований, в цілому здоровий і збалансований холодильник, який іноді може бути трохи захаращений. Такі люди креативні на кухні і готують з нуля. В їх холодильниках можна знайти багато смачних і унікальних приправ, безліч свіжих трав.

Читайте також:  Медики назвали корисні властивості чорної смородини

Найкориснішими названий перший і останній типи. Ці особи, як правило, повною мірою використовують переваги свого холодильника, різних відділень і функцій, які він пропонує.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News