Доктор Вільям Лі зазначив: «Деякі продукти можуть допомогти обмежити та зменшити ускладнення після інсульту». Що він радить?

По-перше, доктор Лі пропонує їсти селеру, яка містить біоактивну сполуку під назвою «NBP», яка «покращує мозковий кровообіг». Також вважається, що NBP знижує запалення мозку; він стимулює нервові клітини та «обмежує пошкодження мозку [від] інсульту».

Ще одна дієтична добавка, яку схвалює доктор Лі, – це чорні сливи, що володіють властивостями, що «стимулюють ангіогенез».

Лікар пояснив:

«Властивості, що стимулюють ангіогенез необхідні для того, щоб допомогти вашим кровоносним судинам гоятися і рости після інсульту. Вони також містять антиоксиданти, які допомагають зменшити запалення.

Читайте також:  Чи потрібно зберігати відкриту олію в холодильнику: пояснює експерт

Лікар також пропонує включити в свій раціон траву розмарину, оскільки вона має властивості, що стимулюють ангіогенез.

Більш того, його сполуки, такі як розмаринова кислота, можуть допомогти запобігти загибелі клітин головного мозку.

Відновлення після інсульту

“Перші три місяці після інсульту є найважливішими для одужання, і коли пацієнти побачать найбільше поліпшення”, – сказав доктор Ейпріл Прускі, фахівець з інсульту та реабілітації. З цього моменту деякі пацієнти можуть випробувати «спонтанне одужання», коли навички чи здібності, начебто, втрачені після інсульту, повертаються. Через шість місяців можливі покращення, але вони будуть набагато повільнішими», — додав доктор Прускі.

Читайте також:  Поширені звички, які шкодять мозку

Симптоми можуть варіюватися від м’язової слабкості, втоми до провисання стопи, коли пальці ніг торкаються землі під час кроку вперед, і кожен крок може бути вищим, ніж зазвичай. Фізіотерапія може бути корисною при лікуванні скроневої стопи, так як вона може зміцнити м’язи кісточок і гомілок.