Фізичні вправи є ключем до підтримки загального стану здоров’я, і ​​нове дослідження визначило найкращий тип вправ.

Лікарі рекомендують приділяти помірним або інтенсивним фізичним вправам щонайменше 150 хвилин на тиждень. Хоча це мінімум і його підтверджують організації охорони здоров’я. Нове дослідження показало, що інтенсивні вправи можуть бути найефективнішими, коли йдеться про здоров’я серця, пише Time.

Інтенсивні фізичні вправи є найефективнішими поліпшення здоров’я серця. Вони спостерігали за більш ніж 88 000 осіб середнього віку, які використовують трекери активності. Обсяг фізичної активності був із зниженням ризику серцево-судинних захворювань. Також було виявлено, що збільшення інтенсивності вказаних вправ сприяло подальшому зниженню ризику серцевого нападу або інших форм серцевих захворювань.

Загалом, показники серцево-судинних захворювань були нижчими, якщо брати до уваги помірні та інтенсивні рівні фізичної активності. Для порівняння, це еквівалентно семихвилинній або 14-хвилинній прогулянці.

Інтенсивніша фізична активність може також знизити ризик серцево-судинних захворювань, крім користі, що спостерігається від загального обсягу фізичної активності, оскільки вона стимулює організм адаптуватися до необхідних вищих зусиль.

Люди, які регулярно займаються спортом, мають нижчий ризик розвитку багатьох довгострокових (хронічних) захворювань, таких як хвороби серця, діабет 2 типу, інсульт та деякі види раку.