Усього двох яєць на день на регулярній основі достатньо зниження ризику розвитку раку. Експерти радять вживати цей продукт у вареному вигляді, розкриваючи його корисні властивості.

Фахівці звертають увагу, що у складі яєць є вітаміни A та B, які допомагають організму швидше відновлюватися.

Крім того, регулярне включення продукту до раціону скорочує ризик зіткнутися зі стресом і депресією. Позитивний ефект спостерігається і у разі нервових клітин, вдається зміцнити функціональні можливості мозку і поліпшити пам’ять.

Корисні властивості є і здоров’я очей. Експерти стверджують, що за рахунок продукту можна покращити зір, особливо якщо є проблеми з цієї частини.

Яйця дозволяють забезпечити організм вітаміном D, у яких також багато кальцію, важливого зміцнення м’язової та кісткової структури. Додавати їх у меню слід і за нестачі вітамінів.

Яйця за рахунок вітамінів групи B покращують стан волосся, перешкоджаючи їх випаданню, також швидше відбувається відновлення шкіри голови. Відомий продукт і своєю омолоджуючою дією. Доведено і користь яєць для скорочення ризику розвитку раку. Продукт не надто калорійний, але допоможе впоратися із почуттям голоду.

Джерело: EnSonHaber