Експерти іспанського видання La Vanguardia зруйнували деякі популярні міфи про мед. Виявилося, що більшість припущень про цей дуже корисний продукт не відповідають дійсності.

Вважається, що мед втрачає свої властивості під час тривалого зберігання. Іспанські дієтологи вважають це не більше ніж міфом. Правда вони рекомендують зберігати продукт при кімнатній температурі і обов’язково в герметичній тарі.

Також багато людей помилково вважають, що внаслідок кристалізації мед стає небезпечним для здоров’я. Це не так. Кристалізація лише спрямована на збереження продукту. При цьому цінність і властивості його не змінюються.

Також популярний міф про те, що діставати мед можна винятковою дерев’яною ложкою. Це неправда. Якщо використовувати металевий прилад, теж нічого не станеться, проте експерти дійсно не радять залишати його в продукті надовго.

При цьому фахівці нагадали про те, що мед містить величезну кількість корисних речовин. Він дарує таку ж кількість енергії як кава, тільки ефект від нього тримається довше. При цьому дієтологи не рекомендують додавати мед в чай, оскільки в гарячому середовищі він втрачає корисні властивості.

Джерело: La Vanguardia