Здоров’я серця залежить від багатьох факторів, в числі яких спадковість і спосіб життя. Лікарі кажуть, що для правильної роботи органу важливо дотримуватися збалансованого харчування і не забувати про фізичну активність.

Відомо, що одні продукти можуть бути набагато корисніше для серця, ніж інші, через високий вміст в них різних поживних речовин. До них відносяться і волоські горіхи. Медики називають їх справжнім “суперфудом”, оскільки вони багаті поліненасиченими жирами і омега-3 жирними кислотами.

Завдяки багатому складу волоські горіхи займають перші місця в списку продуктів для зниження холестерину, але нове дослідження іспанських вчених показало, що вони також мають протизапальну дію, повідомляє MSN.

Вважається, що запалення збільшує ризик серцево-судинних захворювань. В ході експерименту було встановлено, що споживання волоського горіхів знижує 6 з 10 біомаркерів цього процесу, без негативного впливу на вагу.

“Протизапальний ефект тривалого вживання волоських горіхів, продемонстрований в цьому дослідженні, дає нове розуміння користі вживання волоського горіхів для профілактики серцево-судинних захворювань, крім зниження рівня холестерину”, – підсумувала провідний автор наукової роботи Монтсеррат Кофан.