Американські вчені вирішили визначити, як хліб впливає на організм. Також вони намагалися з’ясувати, який хліб більш небезпечний: білий або житній. Для цього вони створили дві групи людей, які харчувалися тільки білим або чорним хлібом протягом двох місяців. Дослідники фіксували їх стан здоров’я до найдрібніших деталей.

Потім випробовувані помінялися і почали вживати інший вид хліба. Так вчені хотіли відстежити вплив цього мучного продукту на організм. В учасників експерименту регулярно заміряли показники мікроелементів, білків у крові, рівень глюкози, та інші дані. Також в розрахунок були прийняті індивідуальні особливості випробовуваних, такі як: кров’яний тиск, вага, метаболізм та інші.

Читайте також:  Вчені відкрили зв'язок між смертельними захворюваннями і групами крові

Підсумки дослідження показали, що обидва види хліба повністю безпечні для мікрофлори організму і не викликають будь-яких небезпечних незворотних наслідків.

“Обидва види хлібних виробів однаково впливали на функції організму. Для деяких учасників корисним виявився білий хліб, іншим на користь пішло вживання чорного”, – заявили вчені після експерименту.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News