Фахівці стверджують, що стежити за харчуванням у віці після 40-ка особливо важливо, особливо жінкам.

Відсвяткувавши 40-річчя, скажіть остаточне “прощайте!” сосискам, радять експерти з харчування. Мало того, що сосиски дуже жирні, у них також зазвичай багато натрію, – таке поєднання підвищує ризик розвитку хвороб серця і судин.

Інша різновид м’яса, від якої потрібно відмовитися, – це м’ясо, приготоване на грилі, шашлики. Вчені застерігають: чим вище температура готування м’яса, тим більше в його білку утворюється сполук, здатних викликати рак підшлункової залози і рак кишечника. З віком схильність до розвитку цих захворювань посилюється.

Також дослідники радять не вживати у віці після 40-ка продуктів і напоїв, що містять штучні підсолоджувачі. Ці продукти вкрай негативно впливають на чутливість організму до інсуліну, що збільшує ймовірність розвитку діабету другого типу.

Жінкам, які переступили 40-річний рубіж, фахівці рекомендують не вживати соусів. Насичені гострими і солоними інгредієнтами, такі соуси, за словами лікарів, не підходять жінкам, які наблизилися до своєї менопаузи. Крім того, слід викреслити з раціону продукти, багаті рафінованими вуглеводами, – вироби з білого борошна, білий рис. Вони відносяться до продуктів з високим глікемічним індексом, які збільшують вміст цукру в крові.

Небезпечна в цьому віці і смажена картопля. Чим старша людина, тим менше в її раціоні має бути продуктів зі шкідливими жирами, небезпечними для судин, резюмували медики.

Раніше ми писали про те, чому люди товстіють після 40 років і як це виправити.