Тепла кружка какао може не тільки допомогти зігрітися в мороз і підняти настрій. Цей напій приносить велику користь, наприклад, серцю і шкірі.

Какао дуже смачний напій, який багато хто з нас люблять ще з дитинства. При цьому не всі знають, що він дуже корисний. Цей напій є хорошою профілактикою серцево-судинних захворювань – в ньому багато вітамінів і мінералів, він покращує кровопостачання мозку і знижує артеріальний тиск.

Какао здатне захистити від вірусів, так як покращує імунітет. Тому його необхідно пити в осінню вогку погоду. Какао наповнює енергією і покращує настрій. Речовина триптофан, що міститься в ньому сприяє виробленню в організмі людини ендорфінів, які називають гормонами щастя. А це якраз те, що потрібно восени!

Корисні властивості какао можна перераховувати довго. Тому детальніше зупинимося на тому, чому какао дуже корисне для жінок, особливо після сорока років. Справа в тому, що в какао міститься речовина кокохіл, яка є будівельним матеріалом для клітин шкіри. А як відомо, до 40 років шкіра стає менш пружною і для її відновлення потрібно більше часу.

Кокохіл допомагає шкіри відновлюватися і запобігає зморшкам. Косметологи радять пити какао вранці, тому що в ньому крім кокохіла міститься меланін, який захищає шкіру від шкідливого впливу сонячних променів. При нестачі цієї речовини відбувається передчасне старіння шкіри, з’являються пігментні плями, можливі лущення.