ГоловнаНовини Здоров'яЧоловік помер під час операції збільшення статевого члена. Це перший випадок у світі

Чоловік помер під час операції збільшення статевого члена. Це перший випадок у світі

30-річний Швед, який зважився на збільшення пеніса не мав ніяких протипоказань до операції. Операція виконується методом пересадки власних жирових клітин. Пацієнт помер в результаті закупорки легеневої вени.

Збільшення члену

Молодий Швед зажадав собі збільшення і масштабування пенісу. Обидва етапи виконуються під час однієї процедури і подібним методом – лікарі беруть жирові клітини з живота або інших частин тіла, а потім вводять їх у місце, яке пацієнт бажає. Теоретично проста і безпечна процедура. Швед успішно пройшов всі передопераційні аналізи і віддався волі хірургів і Бога.

Перший етап – подовження – закінчився успіхом. Неприємності почалися під час передачі статевому члену правильних розмірів. Раптом параметри серцевих скорочень, кров’яний тиск і рівень кисню в організмі різко впали, а через півгодини у пацієнта стався інфаркт. На жаль, незважаючи на мобілізацію лікарів, він помер через дві години.

Подія зворушила співтовариство лікарів, тому що це перший описаний випадок раптової смерті здорового молодого пацієнта під час операції зі збільшення пеніса методом трансплантації власної тканини. У доповіді, опублікованій на сторінках медичного журналу “Journal of Forensic Sciences” зазначено, що процедура була простою і безпечною.

Так чому пацієнт помер? На думку лікарів – легенева емболія. Виявилося, що жирові клітини, які вводили на першому етапі, мігрували в легеневу вену і внаслідок чого відбувся розрив кровоносних судин. Подібний сценарій вже мав місце в історії – в ході ліфтингу сідниць.

Ситуація, за якої власний жир обертається проти пацієнта, трапляється не часто. Показують статистику: в кінці кінців це перший смертельний випадок у світі, коли в рік до 8 тисяч. чоловіків вирішується на збільшення пеніса. Однак, крім легеневої емболії, існують також інші загрози, наприклад, серйозне пошкодження шкіри або уретри. Ускладнення можуть привести до імпотенції, спотворень і дисфункції.

Зростаюча популярність збільшення пеніса, показує, що чоловіки не відмовляться від такої форми вдосконалення життя. З випадку Шведа, ви можете зробити висновок для майбутніх пацієнтів: потрібно розділити процедуру подовження від збільшення. У цьому випадку проводились би дві операції з інтервалом у кілька тижнів. Незручно, але за то значно знижується рівень ризику, викликаний, подорожуючим по тілу жиром.