30-річний Швед, який зважився на збільшення пеніса не мав ніяких протипоказань до операції. Операція виконується методом пересадки власних жирових клітин. Пацієнт помер в результаті закупорки легеневої вени.

Молодий Швед зажадав собі збільшення і масштабування пенісу. Обидва етапи виконуються під час однієї процедури і подібним методом – лікарі беруть жирові клітини з живота або інших частин тіла, а потім вводять їх у місце, яке пацієнт бажає. Теоретично проста і безпечна процедура. Швед успішно пройшов всі передопераційні аналізи і віддався волі хірургів і Бога.

Перший етап – подовження – закінчився успіхом. Неприємності почалися під час передачі статевому члену правильних розмірів. Раптом параметри серцевих скорочень, кров’яний тиск і рівень кисню в організмі різко впали, а через півгодини у пацієнта стався інфаркт. На жаль, незважаючи на мобілізацію лікарів, він помер через дві години.

Читайте також:  5 «ранніх» ознак, які сигналізують про інсульт

Подія зворушила співтовариство лікарів, тому що це перший описаний випадок раптової смерті здорового молодого пацієнта під час операції зі збільшення пеніса методом трансплантації власної тканини. У доповіді, опублікованій на сторінках медичного журналу “Journal of Forensic Sciences” зазначено, що процедура була простою і безпечною.

Так чому пацієнт помер? На думку лікарів – легенева емболія. Виявилося, що жирові клітини, які вводили на першому етапі, мігрували в легеневу вену і внаслідок чого відбувся розрив кровоносних судин. Подібний сценарій вже мав місце в історії – в ході ліфтингу сідниць.

Ситуація, за якої власний жир обертається проти пацієнта, трапляється не часто. Показують статистику: в кінці кінців це перший смертельний випадок у світі, коли в рік до 8 тисяч. чоловіків вирішується на збільшення пеніса. Однак, крім легеневої емболії, існують також інші загрози, наприклад, серйозне пошкодження шкіри або уретри. Ускладнення можуть привести до імпотенції, спотворень і дисфункції.

Читайте також:  Два симптоми сигналізують про грижу хребта, яка починається

Зростаюча популярність збільшення пеніса, показує, що чоловіки не відмовляться від такої форми вдосконалення життя. З випадку Шведа, ви можете зробити висновок для майбутніх пацієнтів: потрібно розділити процедуру подовження від збільшення. У цьому випадку проводились би дві операції з інтервалом у кілька тижнів. Незручно, але за то значно знижується рівень ризику, викликаний, подорожуючим по тілу жиром.