Дієтолог Сідней Лаппе розповів, що нут є дуже корисним продуктом для схуднення. За словами експерта, в ньому містяться вітаміни групи B, а також мінерали.

В одній порції нуту є приблизно 10 г клітковини, яка позитивно впливає на регулювання показників цукру в крові. Вона здатна пригнічувати голод, допомагаючи контролювати вагу.

Дієтолог стверджує, що нут збагачений розчинною клітковиною, що сприяє розвитку здорових кишкових бактерій. На даний момент зв’язок між кишковим мікробіомом і низьким ризиком виникнення шкідливих харчових звичок, а також відкладанням жиру на животі не до кінця вивчена.

Якщо включити в раціон харчування продукти, до складу яких входить рослинний білок, зокрема нут, кіноа, сою, то можна отримати відчуття ситості набагато швидше і попередити тягу до калорійних продуктів.

Дієтолог Лаппе пропонує використовувати хумус як соус до перекусів. Лікар заявив, що при його вживанні тривалий період часу у людини не виникає бажання перекусити. Це пояснюється наявністю в крохмалі амілози.

Організм здатний повільно її перетравлювати, з цієї причини відчуття ситості присутній довго. Це може бути корисно для людей, які страждають від цукрового діабету. Амілоза допомагає попереджати скачки показників глюкози в крові.