Нове дослідження показало, що швидка ходьба може допомогти знизити ризик серцевих захворювань, але певна кількість кроків на хвилину є особливо ефективною.

Хоча серцево-судинні захворювання вважаються основною причиною смерті у всьому світі, дослідження показують, що ризик виникнення винуватця можна змінити. Більше того, нове дослідження показало, що ви можете знизити ризик серцево-судинних захворювань, займаючись, ймовірно, щодня ходьбою.

Серцево-судинні захворювання – це загальний термін для станів, що вражають серце або кровоносні судини. Хороша новина полягає в тому, що це значною мірою можна запобігти, якщо вести здоровий спосіб життя.

Візьміть взуття для ходьби та стежте за своїми кроками.

Дослідження показало, що щоденна прогулянка до 10 000 кроків допоможе знизити ризик серцевих захворювань. Більш того, у дослідженні також вдалося визначити ідеальну кількість кроків за хвилину, яка може бути корисною для органу, що перекачує кров. Швидка ходьба та швидший темп приносять користь. Головне тут полягає в тому, що для захисту здоров’я люди в ідеалі можуть не тільки прагнути робити 10 000 кроків на день, а й прагнути швидше.

Крім того, дослідники зауважили, що кроків, зроблених при виконанні повсякденних справ, було достатньо, щоб запобігти серцевим захворюванням.

Скільки кроків мені потрібно робити за хвилину?

Підрахувавши загальну кількість кроків кожного учасника, дослідники визначили три категорії – менше 40 кроків за хвилину та більше. До третьої категорії увійшли ті, хто зробив найбільше кроків за хвилину протягом 30-хвилинного вікна.

“У піддослідних, які найбільше ходили – якщо бути точним, близько 80 кроків за хвилину – спостерігалося найбільше зниження серцево-судинних захворювань”, – додає кардіолог.