Ця популярна заготовка на зиму низькокалорійна і багата багатьма корисними речовинами. Наприклад, до її складу входять деякі вітаміни і мінерали.

Йдеться про квашену капусту. Коли і для чого корисний цей продукт?

Для кишечника

Ферментовані продукти харчування містять живі бактерії, які необхідні для травлення. Пробіотики (корисні бактерії) в квашеній капусті можуть збалансувати мікрофлору кишечника, показують дослідження.

Для засвоєння заліза

Дослідження, опубліковане в Європейському журналі харчування, показало, що організм засвоює з ферментованих продуктів (до яких відноситься квашена капуста) більшу кількість заліза, ніж з багатьох інших.

Для захисту від раку

Згідно з одним дослідженням, квашена капуста містить аскорбінову кислоту, аскорбіген і глюкозинолат, які можуть зменшувати мутації ДНК і перешкоджати росту пухлинних клітин.

Читайте також:  Поганий настрій восени викликається різними порушеннями

Для серця

Дослідження, проведене на людях з діабетом і ішемічною хворобою серця, показало, що пробіотичні добавки (в тому числі ферментовані продукти, як квашена капуста) протягом 12 тижнів надавали благотворний вплив на рівень ЛПВЩ-холестерину. Це необхідно для здорового серця і сприяє довголіттю.