Один з видів чаю, який широко відомий всім, відрізняється цілим набором корисних властивостей. За словами фахівців, регулярне вживання цього напою здатне комплексно зміцнити організм, проте в тому випадку, якщо не допускати поширеної помилки.

Як пише EatThisNotThat!, мова йде про зелений чай. Лікарі-дієтологи повідомили про переваги популярного напою.

Чим корисний зелений чай?

  • “Зелений чай багатий поліфенолами, які є антиоксидантами. Вони борються з вільними радикалами і запобігають хронічним захворюванням”, – говорить доктор Ліза Янг.
  • “Антиоксиданти, що містяться в зеленому чаї, можуть мати протиракові властивості”, – додає експерт Цзінань Банна.
  • Поряд з його сильними антиоксидантними властивостями, зелений чай також може допомогти досягти цілей по зниженню ваги. На це вказують результати дослідження, опублікованого в канадському журналі фармацевтів.
  • За даними журналу Nutrition Journal, було також доведено, що зелений чай покращує рівень холестерину, що призводить до зниження ризику розвитку серцево-судинних захворювань.
  • Інше дослідження, проведене Базельським університетом у Швейцарії, також показало, що зелений чай може допомогти мозку та когнітивним функціям.
Читайте також:  Вчені винайшли новий спосіб відновлення суглобових хрящів

Коли чай перестає бути корисним?

Деякі люблять додавати вершки і цукор в чай, щоб приборкати тягу до солодкого, кажуть фахівці. Однак, попереджають вони, якщо додавати в чай занадто багато цукру і робити це регулярно, напій швидко перетворюється з корисного на шкідливий.

“Якщо ви все ще відчуваєте, що вам потрібно щось солодке, підсолодіть чай маленькою ложкою агави або меду”, – радить дієтолог Емі Гудсон.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News