Звичка пити воду в достатній кількості — запорука гарного самопочуття. Всім відомо, що для нормальної роботи організму необхідна вода, так як вона забезпечує і регулює багато життєвих процесів в організмі. Як запобігти зневодненню організму, коли і як правильно пити воду? Про це піде мова в статті.

Ми всі знаємо, що вода – найважливіша складова нашого здоров’я. Кожному з нас протягом дня необхідно випивати в середньому 8-10 склянок води. Але виявляється, нашому організму зовсім не байдуже, коли ми п’ємо воду. Далі розповімо про те, коли найкраще пити воду, щоб організм отримував від цього максимальну користь.

#8:00

Правило «пити воду вранці натщесерце» допоможе вам швидко досягти оптимального рівня рідини в організмі. Це також хороший спосіб розбудити організм і підготувати до його ранкового прийому їжі. Пам’ятайте, що вранці необхідно не тільки їсти, але і пити.

#11:00

У цей час не забувайте пити воду. Таким чином ви приборкаєте свій апетит перед обідом.

#13:00

Деякі вважають, що пити воду під час їжі шкідливо для травлення. Насправді все навпаки. Стакан звичайної газованої води поліпшить перетравлення їжі.

#16:00

Між обідом і вечерею досить тривала тимчасова перерва. Тому цілком нормально, якщо у вас виникне бажання випити води. Вода — відмінний варіант заповнити недолік рідини в організмі. Навчіться прислухатися до свого організму і не забувайте пити воду. Краще до того, як відчуєте спрагу.

#20:00

Перед вечерею можна випити склянку простої газованої води. Дуже добре додати в неї шматочок лимона.

Наш організм дуже чутливий до балансу води! Тим більше що в процесі своєї життєдіяльності він втрачає значну її кількість. Тому не забувайте пити воду і робіть це вчасно!

Джерело: HeadInsider