Кокетство, флірт, спроби залучити чоловіка і зав’язати стосунки – все це старе, як світ. У цій грі хороші всі (ну або майже всі) засоби. Чому ні? Не гріх іноді і порушити «правила» (якщо тут можна говорити про правила).

Часи, коли жінка могла тільки чекати, коли на неї звернуть увагу і стануть до неї залицятися, залишилися в минулому. В наш час вона цілком може сама зробити перший крок.

Ми не будемо тут говорити про банальні речі, наприклад, про те, як красивий жіночий наряд притягує чоловічі погляди.

Навпаки, ми поговоримо про психологічні та соціальні аспекти відносин. Отже, що ж в цьому плані приваблює чоловіків в жінці?

Як привабити чоловіка?

Для цього жінка перш за все повинна знати себе, свої переваги (і недоліки, звичайно) і відчувати впевненість в собі.

Така впевненість не повинна залежати від фізичної привабливості. Потрібно:

  • показувати, що Ви людина, якій можна вірити.
  • подавати певні «сигнали» з нальотом невизначеності.
  • створювати враження, що Ви подобаєтеся багатьом.
  • змусити його повірити, що Ви йому потрібні.

І, звичайно, не треба приховувати свою жіночність: здатність тонко відчувати, певну слабкість і уразливість, але, в той же час, незалежність.

Все це, безсумнівно, викличе у чоловіка інтерес і симпатію. Розглянемо це більш детально.

1. Інтерес

Для початку запитайте себе, чи природно ви себе ведете. Проаналізуйте мову свого тіла, постарайтеся зрозуміти, що в ньому змінюється в присутності цієї людини.

Посміхайтеся (природно, звичайно) і демонструйте всім своїм виглядом, що ви прекрасно себе почуваєте і цілком впевнені в собі.

Ні в якому разі не показуйте, що Ви нервуєте, навіть якщо Вам не вдалося заспокоїтися. Смикати кінчики волосся, покушувати губи, запинатися — абсолютно неприпустимо.

Починаючи розмову, будьте енергійною і креативною. Це дозволить набути впевненості в собі і пробудити в співрозмовнику інтерес.

2. Упевненість

Важливо не діяти занадто відверто. Такий підхід до «залицяння» може викликати у «об’єкта» опір. Спокушання має відбуватися поступово, інакше чоловіка можна “злякати”.

В мистецтві спокушання виграє той, хто зберігає холодний розум. Якщо Ви дозволите емоціям заволодіти Вами, Ви втратите контроль над ситуацією.

3. Невизначеність

Привернути до себе увагу «об’єкта» дуже важливо. Для цього добре створити атмосферу деякої невизначеності, загадковості. Як це зробити?

Ви можете демонструвати свій розум, інтелегентність, але, в той же час, показувати ознаки слабкості. Це спантеличить Вашого візаві, йому захочеться зрозуміти, яка ж Ви насправді.

Звичайно, фізична привабливість, вміння підкреслити свої переваги в цьому плані і приховати недоліки дуже важливі. Але головне все-таки-заволодіти уявою чоловіка, “полонити” його розум.

Для цього важливо підтримувати певну рівновагу між зацікавленістю і певною відстороненістю. Ви не повинні здаватися занадто боязкою або занадто сміливою, занадто зацікавленою у відносинах або занадто байдужою. Баланс між цими крайнощами допоможе досягти мети і залучити чоловіка.

4. Ілюзія

Чому ми так хочемо володіти тим, що є у інших? Психологи говорять про «синдром дефіциту», що описує цей феномен.

Ця ситуація характерна не тільки для сфери любовних відносин. Ми відчуваємо невдоволення і розчарування, коли хтось із наших знайомих отримує щось, а нам це не вдається.

Ця незадоволеність не дозволяє нам рухатися вперед і викликає у нас занепокоєння. Жінка, яку не “осаджують” шанувальники, зазвичай не викликає великого інтересу у чоловіків.

Потрібно давати зрозуміти, що Ви користуєтеся успіхом. Це автоматично підвищує Вашу цінність в очах чоловіка, і він буде намагатися випередити і перемогти всіх своїх можливих суперників.

5. Потреба

Важливо продемонструвати чоловікові упевненість в собі, надійність, щоб він побачив, що може довіряти Вам і розраховувати в разі потреби на Вашу допомогу і підтримку.

Це буде перший крок до дружби, до зцілення його душевних ран (якщо такі є), до його подолання тривожності, до заповнення порожнечі в його житті. Він побачить, що Ви та жінка, яка йому потрібна.

Можливість заповнити порожнечу в житті, про яку сказано вище, дуже допомагає залучити чоловіка.

Намагайтеся зачарувати його, але робіть це тонко, не вторгаючись в його особистий простір. Не переслідуйте його, швидше дайте йому можливість переслідувати Вас. Якщо ж Ви будете надто нав’язливою, він може злякатися такого напору, і стане триматися від Вас подалі.

Вам потрібно домогтися того, щоб поруч з Вами йому було добре і не хотілося розлучатися.