Вода – це невід’ємна частина життя, а якщо говорити точніше, то вода – це і є життя. Людський організм майже на 80% складається з води. Без неї ми не зможемо і тижні, проте існують моменти, коли пити воду може бути недоречно або навіть небезпечно.

Ближче до ночі багатьох людей починає переслідувати голод. Потім до нього додається спрага і багато хто воліє неабияк напитися води, а потім лягти спати. Але це груба помилка. Перша причина – це регулярні походи в туалет, які навряд чи дадуть поспати. А друга причина серйозніша. Вночі волога накопичується в різних частинах тіла. До групи ризику входять обличчя і ноги.

Багато хто стверджує, що запивати їжу можна і навіть потрібно, але це помилка. Справа в тому, що вода, надходячи в шлунок разом з їжею, розбавляє шлунковий сік і робить його менш концентрованим. Це призводить до того, що їжа на більш тривалий термін затримується в організмі. Випивши велику кількість води під час або після їжі можна отримати нетравлення, відчуття тяжкості, здуття і проблеми зі стільцем.