Ці звички допомагають не тільки не набирати жир на животі після 40 років, але також сприяють рятуванню від його надлишків.

Піднімати тяжкості. Дослідження показують, що тренування з обтяження дуже ефективні для спалювання жиру на животі. Фахівці Медичної школи Перельмана при Пенсільванському університеті встановили це, провівши дослідження за участю жінок у пременопаузі, які тренувалися з обтяженнями лише двічі на тиждень.

Уникати оброблених продуктів. Тим, хто хоче позбутися черевного жиру, експерти рекомендують уникати надмірно обробленої нездорової їжі. З іншого боку, слід суворо контролювати продукти, насичені швидкими вуглеводами.

Достатньо спати. Звичка займатися справами за рахунок недосипання погано позначається на фігурі після 40 років. Люди, які регулярно сплять менше 7 годин, бувають більшою мірою схильні до вісцерального ожиріння. Дослідження показують, що нестача сну навіть у молодих, здорових і відносно худих людей буває пов’язана з порушеним апетитом, зловживанням калоріями та накопиченням жиру всередині живота.

Опірність стресу. Стрес спонукає наш організм виробляти гормон кортизол, підвищений рівень якого пов’язаний з інтенсивнішим відкладенням жиру на животі. У свою чергу велика кількість абдомінального жиру також має тенденцію підвищувати рівень кортизолу, це може призвести до порочного та нездорового кола, особливо у жінок. Щоб не набирати жиру на животі після 40 років, фахівці радять освоювати доступні практики, які допомагають легше переносити стресові обставини, – наприклад, у вигляді дихальних вправ.