Вчені визначили сім визначальних факторів здорової серцево-судинної системи. Їх контроль дозволяє знизити ризик хвороб серця на 80%.

Фахівці Американської кардіологічної асоціації здійснили дослідження за участю більше 74 тисяч чоловік, в ході якого фахівці сформулювали сім положень, що забезпечують найбільш ефективну профілактику серцево-судинних захворювань. Ці правила були визначені після аналізу даних декількох масштабних робіт.

У публікації Medical News Today дослідники констатували, що вони ретельно вивчили вплив на здоров’я всіх семи факторів, щоб з’ясувати, які з них найбільш важливі для підтримки здорової активності серцево-судинної системи. Однак, за їх словами, виділити якийсь окремий показник, який би був особливо значущим в плані профілактики хвороб серця не змогли.

Фахівці радять контролювати всі сім факторів, щоб забезпечити максимальне зниження ризику хвороб органів судинної системи. За їх словами, такий контроль дозволяє домогтися зниження ризику серцевих захворювань на цілих 80%.

Які ж фактори повинні контролюватися людьми з метою недопущення розвитку таких недуг? Ось їх список:

Продовження на наступній сторінці: 1 2