Корисні продукти — один з найважливіших факторів фізичного та психічного здоров’я. Через їжу організм отримує поживні речовини, які необхідні для підтримки адекватної роботи органів і зміцнення імунної системи.

В даний час якість нашого харчування значно погіршилося через появу на ринку великої кількості оброблених і готових продуктів, які продаються в якості дешевих, швидких в приготуванні і смачних альтернатив для втамування голоду.

В результаті число людей, які страждають від ожиріння, хронічних серцевих патологій та інших небезпечних захворювань збільшується.

На щастя, у всіх є можливість поліпшити своє харчування і оздоровити організм.

Тому в цій статті ми хочемо порекомендувати вам найкращі корисні продукти, які захищають здоров’я і контролюють вагу завдяки вмісту в них речовин. Включіть їх у свій раціон!

1. Цільнозернові продукти

Замість використання борошна та інших рафінованих продуктів варто почати споживати смачні цільнозернові продукти.

Цей вид відрізняється високим вмістом клітковини, поживної речовини, які покращує травлення і допомагає регулювати рівень холестерину.

Крім того, цільні зерна містять фолієву кислоту і антиоксиданти, які є відмінною профілактикою раку товстої кишки.

2. Блакитна риба

Майже всі види риб багаті поживними речовинами, але в найбільшій кількості вони містяться в блакитний рибі. Вона так багата корисними для серцево-судинної системи омега-3 жирними кислотами, що незамінна в нашому раціоні.

Крім того, блакитна риба має протизапальну дію, допомагаючи в боротьбі з ревматоїдним артритом і остеоартритом.

3. Оливкова олія

Оливкова олія

Майже всі корисні продукти містяться в середземноморській дієті, яку неможливо уявити без оливкової олії. Оливкова олія — один з видів здорового жиру, який знижує рівень холестерину завдяки що міститься в ньому олеїнової кислоти і гидрокситирозолу.

Антиоксиданти, які містяться в оливковій олії запобігають окислення ліпідів в артеріях, що знижує ризик виникнення тромбів.

Крім того, оливкова олія — відмінний союзник для підтримки здоров’я шкіри, оскільки воно сприяє загоєнню клітин і захищає їх від передчасного старіння.

4. Зелений чай

Цей популярний напій для схуднення в даний час вважається одним з кращих для запобігання захворювань.

Його властивості стимулюють дезінтоксикацію печінки і сприяють захисту клітин та профілактики розвитку небезпечних захворювань, як рак.

До того ж, зелений чай допомагає зменшити рівень холестерину і виводить з крові токсичні речовини, які потрапляють в наш організм з-за забруднення навколишнього середовища і тютюнового диму.

5. Часник і цибуля

Ці два продукти завжди йдуть рука об руку, тому що їх лікувальні властивості та вплив на організм дуже схожі.

Цибуля і часник багаті сірчаними сполуками, які знижують артеріальний тиск та холестерин і покращують обмін речовин.

Крім того, цибулю і часник виявилися потужними засобами від раку, так як вони здатні захищати організм від виникнення ракових пухлин в легенях, товстій кишці та епідермісі.

І цибуля, і часник — ефективні засоби для детоксикації організму. Завдяки своїм антисептичним властивостям, вони здатні усувати патогени, не пошкоджуючи при цьому здорову бактеріальну флору.

6. Авокадо

Не дивно, що авокадо стало одним з улюблених продуктів у фармацевтичній і косметичній індустрії.

Воно містить вітамін C і E, які завдяки вмісту в них антиоксидантів прискорюють регенерацію клітин і запобігають організм від передчасного старіння. І, до того ж, авокадо багате калієм і магнієм, двома незамінними для захисту печінки, нирок і серця мінералами.

7. Зелені овочі

Зелені овочі

В збалансовану і здорову дієту обов’язково повинні входити поживні зелені овочі. Вони багаті антиоксидантами, які нейтралізують вплив важких металів на організм і надають захисну дію на тіло, запобігаючи серйозні захворювання.

Споживання зелених овочів у сирому вигляді забезпечує організм флавоноїдами і каротиноїдами. Ці речовини запобігають передчасному старінню всіх органів, включаючи шкіру.

Завдяки вмісту клітковини, зелені овочі покращують травлення, знижують тривожність і відмінно підходять для людей, які страждають від діабету 2 типу.

Деякі з цих овочів:

  • Броколі
  • Цвітна капуста
  • Шпинат
  • Селера
  • Петрушки
  • Магнольд
  • Брюсельська капуста

Бажаєте покращити своє харчування? Без зволікання купуйте ці корисні продукти і включайте їх в свій повсякденний раціон з допомогою численних рецептів. За короткий час ви відчуєте себе набагато краще і помітите зміни у вазі і фігурі.

Джерело: steptohealth