Здоров’я жіночої репродуктивної системи залежить від безлічі факторів. Деякі з них можна скорегувати за допомогою харчування.

Давно відомо, що для нормального функціонування людському організму потрібна достатня кількість води. Для жіночого здоров’я це особливо важливо – вода необхідна для виробництва гормонів, слизу, що захищає репродуктивні органи, стабілізації рівня кислотності. Пити потрібно очищену воду, в яку можна додати часточку лимона. Фахівці рекомендують пити невеликими порціями завжди, коли виникає спрага – це вірна ознака того, що організму потрібна вода.

Для жіночого здоров’я дуже важлива клітковина і жирні кислоти. Ці нутрієнти містяться у великих кількостях в різних насінні і горіхах. Клітковина допомагає очищенню кишечника, тим самим захищаючи від розмноження грибкових бактерій, що призводять до молочниці. Жирні кислоти необхідні для нормалізації гормонального фону, а особливо потрібні, якщо ви плануєте незабаром стати мамою, так як це важливий елемент для захисту клітин від ушкоджень і запалень.

Також велика кількість корисних жирних кислот міститься в оливковій олії, жирній рибі, авокадо. А клітковину ви можете отримати з будь-яких фруктів і овочів.

Обов’язково потрібно включати в щоденний раціон продукти, багаті антиоксидантами. Це чай, ягоди, часник, зернова кава, листові овочі, зелень, томати. Антиоксиданти допомагають організму справлятися із запаленнями, підвищити імунітет. Жіноча сечостатева система схильна до розвитку запалень і антиоксиданти допоможуть організму тримати їх під контролем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПРОДУКТИ, ЩО ПІДВИЩУЮТЬ ЖІНОЧЕ ЛІБІДО