Косметологиня Олександра Гонт розповіла про поширені помилки по догляду за шкірою обличчя в домашніх умовах. Перш за все, важливо правильно підібрати косметику, яка допоможе заощадити на походах до фахівця.

За допомогою хороших засобів по догляду за шкірою обличчя можна виглядати набагато молодше свого віку. Однак необхідно пам’ятати про правила використання уходовой косметики. Не рекомендується застосовувати тонік як очищуючий засіб для макіяжу. Його наносять на шкіру після міцелярної води, гідрофільного масла і пінки для вмивання. У тоніки часто додають рослинні екстракти і відновлюють компоненти. Засіб допомагає остаточно очистити обличчя і підготувати шкіру до подальшого догляду.

Читайте також:  Вчені розповіли, як повернути назад діабет

Після вмивання і нанесення тоніка косметологи радять використовувати сироватку, а потім наносити крем. Таким чином епідерміс отримує максимальну кількість корисних речовин. До того ж сироватка здатна живити глибокі шари шкірного покриву, а крем лише поверхнево зволожує. Важливо застосовувати косметику однієї фірми або серії, оскільки в тандемі вони працюють краще.

Міцелярна вода призначена для очищення шкіри від декоративної косметики. Однак не всі жінки знають про те, що її необхідно змивати. Якщо це не зробити, бруд з поверхні шкіри проникає в шари епідермісу. При вугрової висипки не рекомендується використовувати тональний крем і коригуючий олівець, оскільки в результаті цього нівелюється ефект від лікування хвороби, розповіла дерматолог Тетяна Єгорова.

Читайте також:  4 корисні продукти, які миттєво знизять апетит

Також не можна пересушувати жирну шкіру засобами, до складу яких входить спирт. Краще використовувати зволожуючі продукти, створені спеціально для даного типу. Перед застосуванням нового косметичного засобу необхідно придбати пробник, який дозволить зрозуміти якість і вплив засобу на епідерміс.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News