За словами медиків, сотні людей в літньому віці схильні до виникнення хвороби Альцгеймера. Її симптоми включають втрату пам’яті, труднощі з концентрацією уваги і уповільнення розумових процесів.

Деменція-це назва групи симптомів, пов’язаних з триваючим зниженням функції мозку. Як стверджують лікарі, знизити ризик її розвитку можна, вживаючи простий і самостійно приготований напій.

Для зниження ризику її виникнення фахівці рекомендують регулярно вживати лимонний сік, розведений з водою. Крім того, вони радять використовувати натуральний сік лимона в якості маринаду і приправляти їм більшу частину страв.

За словами американського лікаря Дебори Лі, в мозку людей з деменцією міститься велика кількість кінцевих продуктів глікурвання (КПГ). Це тип білка, який накопичується в організмі і у великих кількостях може бути шкідливим. Вони також з’являються при тривалому приготуванні їжі при високих температурах.

Читайте також:  Названо найкращі продукти для захисту серця

“Один з найпростіших способів знизити кількість КПГ, а отже, і ризик деменції – – це використовувати лимонний сік в якості маринаду”, – цитує експерта Express.