Є п’ять типів продуктів, які допоможуть організму людини якомога довше зберігати красу і молодість.

Про це розповіла дієтолог Софі Турнер, повідомляє Mirror.

Відзначається, що звернути назад процес старіння організму неможливо, однак, завжди можна дати тілу якомога більше поживних речовин, щоб він довше не зношувався.

Перш за все, старіння шкіри викликає втрата колагену, для вироблення якого потрібен вітамін С, що міститься в червоному перці, ягодах, зелених листових овочах, цитрусових, травах, червоноколірних овочах і картоплі в мундирах.

Важливими є й вітаміни А, Е, лікопін, – вони є в арахісі, фундуку, шпинаті, авокадо, твердому сирі, яйцях, томатах, грейпфруті, ягодах годжі.

Читайте також:  У багаторазових пляшках міститься більше бактерій, ніж на сидіннях унітазу

Користь же штучних дорогих харчових добавок з колагеном науково не доведено.

Більше будь-яких інших продуктів старіння шкіри провокує надлишок цукру в організмі, оскільки він прискорює природні процеси старіння.

Також допомагає в цьому недолік води, хронічне зневоднення, з яким допомагає боротися зелений чай, збільшення кількості споживання трав’яних чаїв і води, різні насіння і горіхи.

Потрібно стежити і за нормою споживання якісного білка в день.

В цілому ж дієтологи рекомендують акцентувати увагу на п’яти видах продуктів, користь яких незаперечна в питанні збереження молодості шкіри: яйця, молюски, бобові, темно-зелені листові і цільнозернові продукти.

Читайте також:  Ромашка, шипшина та м'ятний чай знижують ризик хвороби Альцгеймера

Джерело: Обозреватель