Фізичні вправи – один з кращих способів виправити поставу і збільшити ріст. Ось кілька вправ для того, щоб стати вищим.

Підтягування. Сидячий спосіб життя впливає на ваш ріст. Підтягування розтягують м’язи, усуваючи декомпресію в нижній і верхній частині спини – все це може збільшити ріст.

Бічні розтягування. Добре розтягують і зміцнюють міжреберні м’язи. Це також допомагає м’язам рости і витягуватися. Для досягнення ефективних результатів ви повинні відчувати, як м’язи тягнуться по всій бічній частині тіла від попереку до плеча при виконанні розтягування.

Біг підтюпцем. Бігайте регулярно, якщо хочете, щоб ноги були довшими. Біг підтюпцем сприяє зростанню кісток ніг і робить їх сильнішими. Тим, хто ще знаходиться в стадії статевого дозрівання або тільки що переступив статеву зрілість, біг підтюпцем чарівно допомагає в збільшенні росту.

Стрибки зі скакалкою. Хочете займатися спортом весело? Спробуйте стрибати зі скакалкою. Це одна з кращих вправ для збільшення довжини ніг. А не подобаються скакалки, почніть користуватися батутом.

Плавання. Під час плавання ви максимально задієте ноги, тіло і руки, що допомагає зміцнити м’язи. Брас вважається найбільш підходящим стилем плавання для збільшення росту, пише The Health Site.