Здорове харчування – це не тільки продукти, які ми їдемо, але і те, коли ми це робимо. Різні продукти мають різні поживні властивості, хімічний склад, швидкість засвоєння організмом. Тому важливо, їсти їх в певні години дня, щоб отримати максимум користі.

Гречка

Гречка – це корисний для здоров’я складний вуглевод. Однак він також є важко перетравний через велику кількість клітковини. Тому дієтологи рекомендують його їсти в якості перекусу після сніданку, або на обід.

Сир

Сир – ідеальний білковий продукт для вечері. Він сприяє перетравленню іншої їжі, насичує організм корисними амінокислотами. Вранці сир не рекомендується, так як у нього є і негативний ефект – він виробляє багато слизу.

Горіх

Горіхи – ідеальний перекус між сніданком і обідом або доповнення до сніданку. Вони насичують організм омега-3 жирними кислотами допомагає стабілізувати кров’яний тиск, покращує показники кровоносної системи. Але оскільки вони складно перетравлюються, їх не рекомендують їсти ввечері – це сприяє набору ваги і поганому сну.

Яловичина

М’ясо забезпечує наш організм білком і залізом, але воно довго перетравлюється, особливо червоне. Тому дієтологи рекомендують їсти його на обід. На вечерю краще риба, той же сир, або рослинні варіанти білка – сочевиця, тофу.

Джерело: МедікФорум