В сучасному ритмі життя без вітамінів і БАДів доводиться нелегко. Вони допомагають організму справлятися з навантаженнями і покращують самопочуття, здоров’я і настрій. Як домогтися потрібного результату і підібрати вітаміни правильно – розповімо далі.

При виборі вітамінних комплексів варто враховувати той факт, що вони засвоюються важче, ніж корисні речовини з їжі. Крім того, купуючи комплекс, важливо зрозуміти-чи так потрібні всі елементи, які містяться в ньому. Та й взагалі, більшість вчених дотримуються думки, що моно-вітаміни принесуть більше користі, ніж комплекси. При цьому, дуже важливо вводити в свій раціон їжу, в якій містяться необхідні мікроелементи та інші речовини. До них відносяться такі вітаміни:

Жирні кислоти Омега-3. Омега потрібна всім і завжди, але особливо – жінкам. Ці ненасичені жири відповідають за молодість, а точніше – за регенерацію тканин та їх функціонування, а також позначаються на зволоженості шкіри. І найважливіше – Омега-3 допомагає організму уникнути набору зайвої ваги. Саме в цьому полягає різниця корисних жирів від тих, що ми отримуємо з фастфуду, булочок і іншої шкідливої їжі. Найбільше омега-кислот містяться в морській рибі.

Також варто звернути увагу на вітамін D. Його нестача може стати причиною зайвої ваги, стресу і депресії. Крім того, він позначається на репродуктивній системі, тому майбутнім мамам обов’язково звернути увагу на цей момент.

Крім того, представницям прекрасної статі важливо вживати фолієву кислоту – вона дуже важлива для жіночого організму.