Привабливі люди розбурхують уяву, на них приємно дивитися і насолоджуватися спілкуванням з ними. Однак ніхто не замислювався, як подібним чоловікам і жінкам існувати в суспільстві. До тих пір, поки це питання не поставили собі вчені. Вони з’ясували, що красиві люди складніше влаштовуються на роботу.

Дослідження в даній області проводили наукові фахівці з Лондонської школи бізнесу. Їм вдалося виявити, що люди, що відрізняються особливою привабливістю, як правило, відчувають труднощі при працевлаштуванні на низькооплачувану роботу. А ось більш престижну посаду їм отримати набагато простіше.

У дослідженні взяли участь 750 студентів і працівників, які займаються наймом співробітників. Всім піддослідним демонстрували профілі і фотографії двох кандидатів на робоче місце. Один із показаних шукачів був привабливішим іншого.

У підсумку виявилося, що красиві кандидати на посаду складніше отримували низькооплачувану роботу. Наприклад, на посаду домробітниці або працівника складу.

А ось якщо їм потрібно було отримати престижну роботу, наприклад, стажист ІТ, менеджер, директор проекту, то у привабливих претендентів було набагато більше шансів, ніж у їх несимпатичних конкурентів.

Вчені думають, що це пов’язано з тим, що роботодавці підсвідомо вважають, що красиві люди не будуть задоволені подібною роботою.

Джерело: 7mednews