Як відомо, куріння негативно позначається на функціях всього організму. Зокрема, сигарети впливають на роботу серцевого м’яза. Справа в тому, що в тютюнових виробах міститься величезна кількість токсичних речовин, згубно позначаються на серцево-судинній і дихальній системах. У чому ж переваги відмови від куріння?

Якщо відмовитися від куріння повністю, то ваш організм вже в найкоротші терміни скаже вам спасибі. По-перше, стане набагато кращий кровообіг, нормалізується тиск. Ваші волосся, рот і руки нарешті-таки перестануть пахнути огидно, а колір зубів стане трохи світліше. Втім, нігті і пальці також знайдуть нормальний, природний відтінок.

По-друге, смакові рецептори почнуть відновлюватися. Якщо ви вже забули що таке справжній смак їжі, то відмовившись від куріння, згадайте це.

Читайте також:  Які хвороби можуть у вас початися через тривогу про здоров'я

По-третє, обов’язково покращаться нюх і пам’ять, зникнути кашель і задишка. Істотно скоротиться ймовірність розвитку емфіземи, інфаркту, інсульту і так далі.

Не варто забувати, що зміниться і навколишнє середовище: в квартирі зникне неприємний запах тютюну. Членів вашої родини більше не буде оточувати дим, вплив пасивного куріння.

Варто відзначити, що ризик захворювань респіраторних шляхів також зменшиться.

До речі, очевидний плюс відмови від куріння полягає в тому, що істотно підвищиться самооцінка, з’являється відчуття власної гідності. Вам не доведеться переживати щодо сигарет, які закінчуються . Адже ціни на тютюнові вироби в рамках антитютюнових заходів постійно зростають, що зробить тоншим ваш гаманець.

Читайте також:  Цей популярний спосіб схуднення виявився марним

Джерело: 7mednews