ГоловнаНовини Здоров'яСпека може вбити все людство

Спека може вбити все людство

Кліматичні умови впливають на людське здоров’я. Науковці стверджують, що особливо може вплинути спека, яка навіть здатна вбити все людство. Детальніше про це розповімо в матеріалі.

Спека

Дослідженням у цій галузі займалися наукові фахівці з Університету Гавайських островів. Співробітникам вузу вдалося встановити, що існує понад 27 різних способів, якими спека здатна вбити людину. Одним з найбільш поширених і найбільш ймовірних є серцеві напади. Також у списку частотних знаходяться печінкова недостатність і пошкодження головного мозку.

Згідно з отриманими результатами наукової роботи, екстремальні теплові хвилі здатні створити значну небезпеку для людини, її життя і здоров’я. Було визначено п’ять ключових механізмів, що впливають на сім життєво важливих органів, коли тіло піддається впливу сильної спеки.

Читайте також:  В яких випадках головний біль вказує на наявність серйозного захворювання

«Більшість з цих механізмів спрацьовують, оскільки організм перенаправляє потік крові до шкіри з метою охолодження. Цей процес призводить до зниження припливу крові до інших органів. Каскад наслідків цього недоліку кровотоку може призвести до багатьох негативних наслідків для здоров’я, підвищуючи ризик смерті», — повідомили дослідники.

До наслідків вчені віднесли неадекватне кровопостачання життєво важливих органів, токсичне для клітин підвищення температури тіла, виникнення запальної реакції, утворення згустків крові і відмирання м’язових волокон з наступним вивільненням токсичного для нирок білка.

Джерело: 7mednews

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News