Незважаючи на те, що новорічні свята – раз у році, тема похмілля актуальна в різний час. І, на жаль, досі немає засобів, які могли б позбутися від похмільного синдрому за мить.

Іноді бажання пропустити коктейль в барі перетворюється в літри випитого спиртного. За хорошим відпочинком слідує ранкова розплата. За статистикою, 75 відсотків людей хоча б раз пропускали роботу через похмілля. Алкоголь виводить воду з організму, і токсини починають накопичуватися в шлунково-кишковому тракті і печінці. Тому, щоб вранці не виникло інтоксикації, чергуйте келих спиртного зі склянкою води.

Додайте ударну дозу вітамінів. Похмілля – не тільки виводить воду з організму, але і стає причиною окислювальних і запальних процесів. Перед вечіркою випийте журавлинний морс, гранатовий сік або з’їжте трохи винограду. Можна з’їсти гамбургер. Алкоголь можна поєднувати з червоним м’ясом. І намагайтеся уникати шампанського, бульбашки прискорюють всмоктування алкоголю, тому сп’яніння настає швидше, а похмілля буде сильнішим. До речі, хороший спосіб запобігти важкі наслідки – оливкова олія. Жир обмежить всмоктування алкоголю в стінки шлунка.

Не паліть під час випивки. Вже давно відомо, що куріння сильно збільшує ризик і тяжкість похмілля.

Віддавайте перевагу світлим напоїв. Існує думка, що джин і горілка менше впливають на появу токсинів в організмі, ніж віскі і ром.