Про хвороби людини можна запідозрити по розташуванню прищів на його обличчі, стверджують медики з Китаю. За їх словами, запалення на певних ділянках пов’язані з порушеннями в роботі різних внутрішніх органів.

Китайські медики називають обличчя людини “вікном здоров’я”. Так, відповідно до китайської діагностичної карти, роздратування і прищі у верхній частині лоба говорять про проблеми з видільною і травною системою, які не справляються зі своїм завданням активному виведенню небажаних речовин і токсинів скопи з організму. В такій ситуації вони радять вживати більше продуктів, багатих антиоксидантами, і пити більше рідини – чаю без цукру і чистої води без газу.

Читайте також:  Нова причина старечого недоумства шокувала вчених

Прищі в нижній частині – ознака стресу, депресії, поганого сну і порушення кровообігу. Для відновлення здоров’я слід більше гуляти, медитувати і лягати спати до півночі.

Шкіра на переніссі – індикатор здоров’я печінки. Прищі на цій ділянці обличчя сигналять, що людині слід скорегувати раціон в сторону більш здорової їжі, скоротити споживання жиру і алкоголю.

Прищі на щоках, на думку китайських медиків, вказують на проблеми з легкими. Прищі з’являються на носі, – на погіршився стан серцево-судинної системи.

Якщо висипання виникають в центральній частині підборіддя, це може бути пов’язано зі збоями в роботі кишечника. Нижня щелепа і шия відображають стан нирок і статевих органів: поява прищів в цих місцях може бути знаком їх поганої роботи або гормонального дисбалансу.

Читайте також:  Як неправильне харчування впливає на судини

Джерело: МедікФорум