Вчені з Державного науково-дослідного центру профмедицини нещодавно розповіли про передчасне старіння людей. Дійсно сьогодні можна зустріти і 20-річних зі зморшками. Ми в’янемо швидше предків, і тому є об’єктивні причини.

Б’юті-коуч, автор системи молодості особи і школи фейсфітнесу Ольга Малахова розповіла, які фактори сприяють швидкому старінню.

Стрес

Під впливом стресу багато процесів в нашому організмі починають йти неправильно. Наше тіло зайняте самозбереженням і адаптацією до нових умов, тут не до краси і молодості шкіри.

«Варто періодично зупинятися, шукати для себе віддушини і хвилинки відпочинку, вибирати собі більше занять до душі, щоб розвантажувати нервову систему».

Брак сну

Щоб клітини шкіри відновлювалися, необхідний спокій. У сучасному світі з ідеологією «сон для слабаків», ми зношуємо тіло, не даючи йому повноцінного відпочинку.

“Щоб краще засинати, прогуляйтеся перед сном відмовтеся від гаджетів і телевізора за годину до відходу до сну, лягайте в один і той же час, бажано — до півночі”.

Антифітнес

“Це звички, через які людина починає виглядати старше. Наприклад, так звані “мімічні маски” на обличчі, коли доводиться довго проживати одну і ту ж емоцію. Через довгий розлад, наприклад, опускаються куточки губ. Згодом обличчя починає виглядати старше і старше”.

Другий приклад “антифітнесу” – сутулість, вона робить нас старше, навіть коли не видно обличчя.

Неправильне харчування

Ми все більше їмо переробленої продукції, в якій мало вітамінів, мінералів та інших важливих компонентів. Їжа на бігу викликає проблеми з ШКТ, а це, в свою чергу, веде до проблем з шкірою — акне, тьмяного кольору обличчя.

Джерело: МедікФорум