Це прості домашні ласощі володіє багатьма перевагами для здоров’я і сприяє профілактиці його порушень – мова йде про яблучне пюре.

Одним з кращих видів десертів, що задовольняють тягу до солодкого, але одночасно дуже корисних, фахівці вважають яблучне пюре. Його легко приготувати самостійно, при цьому рецептура ласощі така, що воно зберігає велику кількість цінних мікроелементів, що містяться в джерелі – свіжих яблуках. Дана страва є прекрасною альтернативою нездоровим виробничим ласощам, що змушують нас швидко набирати вагу.

“Яблука є хорошим джерелом клітковини і антиоксидантів – їх споживання покращує здоров’я серця, сприяє схудненню, знижує ризик раку і діабету. Оздоровчими якостями відрізняється і пюре з них”, – розповіли експерти в області харчування на порталі The Health Site.

Вони розповіли про корисні властивості цих ласощів.

Забезпечує антиоксидантами. Яблучне пюре містить антиоксиданти – ці фітохімічні речовини захищають клітини організму від окисного стресу, перешкоджають розвитку запалення.

… вітаміном С. він необхідний для утворення м’язів, кровоносних судин і хрящів, а також використовується організмом у виробництві колагену – білка, що надає шкірі еластичність і гладкість. Крім того, вітамін підтримує засвоєння заліза і прискорює процеси регенерації.

… клітковина. Її споживання допомагає знизити рівень холестерину в крові. Крім того, розчинні волокна, присутні в яблучному пюре у вигляді пектину, можуть діяти як Пребіотик і сприяти здоров’ю травної системи. Це також може бути корисно при лікуванні порушень травлення, запорів.

… поліфенолами. Дані сполуки допомагають контролювати кров’яний тиск, що знижує ризик серцевих захворювань, інсульту.
… кверцетин. Рослинний пігмент відомий властивістю зміцнювати імунну систему, зменшувати запалення.

Для приготування пюре яблука потрібно відварити, розім’яти і додати в масу дрібку кориці, ванілі або інших спецій за смаком. Фахівці радять не очищати плоди від шкірки – вона містить більше антиоксидантів, флавоноїдів і антоціанів, ніж м’якоть.