Кунжутне і гарбузове насіння, какао, курячі яйця будуть корисні для заповнення нестачі в організмі цинку – найважливішого мікроелемента, що забезпечує його безперебійну роботу. Про це журналу Marie Claire розповіла лікар-дієтолог Наталія Григор’єва.

Григор’єва назвала потрібні для заповнення нестачі цинку продукти, зазначивши попутно, що цей мінерал активує антиоксиданти організму, нормалізує клітинний обмін, сприяє синтезу білка, засвоєнню вітамінів A, D, E, поліпшенню стану шкіри, зміцненню імунітету.

За словами лікаря-дієтолога, одним з кращих продуктів, що допомагають не допустити дефіциту цинку, є какао.

“Важливо, щоб вміст какао в порошку був не менше 75 відсотків. Напій з нього можна готувати з рослинного молока, наприклад, мигдального або кокосового”, – зауважила Григор’єва.

Читайте також:  Нутриціолог назвала корисні для схуднення вуглеводи

Також лікар-дієтолог рекомендує вживати кунжутне, гарбузове насіння: 100 грамів насіння містять до 7,7 міліграмів цинку. Крім того, багатим джерелом цинку є яловичина – одна порція дає організму добову норму цинку на додачу до заліза та інших важливих мікроелементів, що входять до його складу.

Додатково для заповнення нестачі цинку Григор’єва порадила включити в раціон індичку, курячі яйця (обов’язково з жовтком), яловичий язик.