Повільний метаболізм не дозволяє схуднути, але цю проблему можна вирішити. Наприклад, можна добитися прискорення метаболічних процесів за рахунок тренувань і корекції харчування розповіла американський лікар-ендокринолог Елізабет Лоуден, про що повідомляє портал Focus.de.

За словами представляє Центр метаболічного здоров’я і втрати ваги в США Елізабет Лоуден, неактивний метаболізм робить схуднення вкрай складним процесом, коли спалювання зайвого жиру відбувається дуже повільно і не приносить бажаних результатів всупереч старанням.

Лікар-ендокринолог назвала кращі доступні способи прискорити метаболізм і почати, нарешті, худнути. Експерт рекомендує перш за все почати займатися силовими тренуваннями, які допомагають зміцнювати і нарощувати м’язову масу. Завдяки м’язам прискорюється і спалювання жиру.

Ще один перевірений спосіб – споживати менше калорій, особливо в ті дні, коли рівень фізичної активності виявляється дуже низьким, поділилася радою фахівець.

Також Елізабет Лоуден рекомендує вживати в їжу нутрієнти, що сприяють активізації метаболічних механізмів. Конкретно в дні підвищеної фізичної активності і спорту слід їсти більше білка. Крім цього, потрібно вживати в їжу корисні жири – є авокадо, горіхи, рафіновані рослинні масла.

Ендокринолог Елізабет Лоуден нагадала, як модно розпізнати проблеми з метаболізмом. Вона пояснила, що якщо метаболізм не в порядку, то як правило відчуває сильна втома.

«Коли отримана з їжі енергія спалюється занадто повільно, людина відчуває млявість, сонливість, занепад сил. Іншими попереджувальними сигналами про те, що з метаболізмом щось не так, є випадання волосся, часті головні болі і раптове збільшення ваги при вживанні звичайних порцій їжі», – розповіла фахівець.