Здорова дієта і регулярні фізичні вправи є ключами до схудненню.

Але чи є природне доповнення, яке може вам допомогти? Лікарські рослини можуть поліпшити результати дієти. І до того ж контролювати вагу і підтримувати фігуру в довгостроковій перспективі. А все завдяки своїм сечогінним і метаболізованим властивостям.

Натуральні інгредієнти, наприклад, такі як зелений чай, мате і гуарана, сприяють нормальному обміну речовин і окислюванню жирів. Мало того допомагають підтримувати вагу.

Відкрийте для себе природних союзників, які допомагають знизити апетит, усунути рідини і розкласти ліпіди.

Кульбаба

Лікарська рослина, листя і коріння якого використовуються в натуральних засобах. Наприклад, таких як сечогінні засоби, сприяє нормальному підтримці сечовидільної системи, сприяючи виведенню рідини.

Читайте також:  Лікар розповіла, у яких випадках вино може приносити користь

Чорна редька

Містить ефірні олії, які діють на кишковому рівні. І до того ж сприяє перистальтиці і надаючи слабку проносну дію. Мало того, він надає колагогову дію на жовчний міхур, сприяючи секреції жовчі і покращуючи травлення.

Нирковий чай

Завдяки сечогінній активності, допомагає видаляти рідини без зміни кров’яного тиску. Необхідна рослина в якості доповнення в дієтах для контролю ваги.

Ястребиночка звичайна

Сприяє видаленню рідини і солі, що залишилася в тканинах. Особливо рекомендується у випадках затримки рідини. До того ж знижує запалення, і є відмінним терпким і сечогінним засобом. Саме тому її рекомендують застосовувати для підтримки ваги.

Читайте також:  Експерт попередила про небезпеку порошків та інших засобів для прання

Зелений чай

Це рослина, яка допомагає контролювати і знижувати вагу. Має стимулюючу, сечогінну і ліполітичну властивостями. Стимулює термогенну активність, тобто допомагає спалювати більше калорій і знижує засвоєння ліпідів.