Відомий дитячий терапевт Євген Комаровський розвінчав міф про користь часнику і цибулі під час ГРВІ. Лікар стверджує, що дані продукти не несуть користі при зазначеному захворюванні.

Багато людей керуються помилкою про лікувальні властивості цибулі і часнику. Однак насправді продукти не можуть запобігти ГРВІ, і тим більше побороти вірусне захворювання. Тарілочки з нарізаним овочем по квартирі, страви з зазначеними продуктами і інші народні методи не ефективні, а зовсім навпаки. Велика концентрація парів цибулі і часнику тільки збільшує кількість мокротиння, викликаючи кашель і спазм бронхів, стверджує лікар.

Зі слів Євгена Комаровського, в сучасній медицині немає засобу, що може врятувати від хвороби простим нанесенням суміші на слизову оболонку або шкіру. Саме тому оксолінова мазь, борсуковий жир та інші народні методи не відрізняються ефективністю.

Читайте також:  Які обличчя здаються людям красивішими? Відповідь науки

Щоб уникнути захворювання, необхідно зробити щеплення, систематично провітрювати приміщення і уникати місць масового скупчення людей. Тільки так можна убезпечити себе від ГРВІ, а часник і цибуля допоможуть тільки в разі дотримання вищевказаних рекомендацій.