Приготування їжі бажано проводити в певній посуді, оскільки деякі її види можуть бути небезпечними для здоров’я. Експерти назвали найшкідливіші для людського організму каструлі і сковорідки.

Фахівці попереджають, що тара для приготування має таке ж значення для здоров’я, як і самі продукти. Саме тому важливо готувати тільки в певних видах посуду. В першу чергу слід відмовитися від каструль з нержавіючої сталі, оскільки при контакті з їжею вони виділяють токсичні речовини.

Подібний ефект має посуд з емалевим покриттям, особливо червоного, коричневого і жовтого кольорів. Одним з найнебезпечніших видів посуду для приготування є алюмінієва каструля. Під час впливу високих температур метал проникає в їжу, в результаті чого може статися токсичне зараження.

Читайте також:  Три причини, чому може часто боліти голова

Тефлонові сковорідки також потенційно небезпечні. Однак остерігатися їх потрібно тільки при екстремальних температурах. В іншому випадку даний посуд не несе небезпеки для здоров’я.

Кращим вибором для кожної домогосподарки залишається посуд з чавуну. Він не тільки не зашкодить, а навіть забезпечить їжу корисними мікроелементами. Відмінним вибором також стане скляний і емальований посуд.