Лікар розповів, як можна полегшити мігрень у домашніх умовах без будь-яких побічних ефектів.

Якщо ви коли-небудь страждали на мігрень, ви відразу дізнаєтеся пульсуючий біль, який зазвичай вражає один бік голови. Мігрені, здатні тривати годинами або навіть днями, можуть викликати інші неприємні симптоми, такі як біль потиличних м’язів і втома.

Хоча знеболювальні ліки, що відпускаються за рецептом, зазвичай є першим пунктом призначення для хворих, лікар поділився порадою, яка не має жодних побічних ефектів, на відміну від ліків.

Лікар розповів про лікування мігрені, яку ви можете проводити, не виходячи з дому. Більше того, все, що вам потрібно, це гаряча вода.

Занурення ніг у воду може допомогти полегшити сильний біль. Більш того, цей простий прийом не має побічних ефектів, які можуть викликати ліки.

“Якщо ви страждаєте від мігрені, ось спосіб, який не має побічних ефектів і може допомогти – опустіть ноги в гарячу воду”, – каже лікар-терапевт Ірина Андрєєва.

Він пояснив, що гаряча вода допоможе розширити кровоносні судини ніг, вивільнивши кров з голови. Коли кров відводиться від місця нападу мігрені, це може зменшити біль, який ви відчуваєте.

“Це розширить кровоносні судини ваших ніг, відводячи кров від голови, що послабить тиск на кровоносні судини, що викликають мігрень, що, у свою чергу, зменшить ваш біль”, – сказала терапевт Андрєєва.

Зануріть ноги на 10 хвилин у гарячій воді, і це подіє.

“Приблизно чотири години після цього у вас буде легкий головний біль замість важкої мігрені. Можете сісти на край ванни і включити гарячу воду”, – радить лікар.

Наслідки мігрені для здоров’я

Жінки та чоловіки, які страждають на мігрень, мають підвищений ризик розвитку ішемічного інсульту — найбільш поширеної форми інсульту, спричиненої тромбом.

Жінки власними силами можуть нести додатковий ризик серцевого нападу і геморагічного інсульту – інсульту, викликаного розривом кровоносної судини.

Вважається, що у людей з діагнозом мігрень вищий ризик серцевого нападу або інсульту віком до 60 років. Попередні дослідження показали, що підвищений ризик ішемічного інсульту, коли тромб блокує кровоносну судину, що йде до мозку, в основному торкається молодих жінок.

Крім занурення ніг у воду, лікар говорить іншому способі знизити біль при мігрені.

“Наявні дані свідчать про те, що магній може бути ефективним як профілактичне лікування мігрені”.

Деякі люди мають побічні ефекти, включаючи розлад шлунка або діарею.