Шкіра обличчя може старіти швидше, якщо в регулярному раціоні присутній молоко, вважає фахівець.

На думку пластичного хірурга Лії Гавашелі, молоко є продуктом, здатним прискорювати зовнішнє старіння, збільшуючи його малоприємні симптоми на шкірі обличчя.

В інтерв’ю лікарка розповіла, що викликати появу деяких проблем із самопочуттям, що відбиваються на зовнішньому вигляді, може непереносимість лактози, різновиду цукру, присутнього в молоці. У той же час, попереджає лікарка, не обов’язково страждати даним порушенням, щоб вживання молочної продукції викликало з боку організму нездорові реакції.

“Часте вживання молочних продуктів викликає нездоровий зовнішній вигляд: верхні повіки опухають, під очима з’являються мішки або Нездорова пігментація, людина набрякає, ніби випила занадто багато води, в зрілому віці з’являється акне”.

Гавашелі пояснила, що на появу ознак старіння може значною мірою впливати якість «молочки». Лікарка нагадала, що сучасне молоко часто містить в собі сліди гормональних препаратів і антибіотиків, одержуваних коровами на фермах. Ці речовини можуть викликати відповідні реакції з боку імунної системи, особливо якщо накопичуються в організмі у великій дозуванні.