В дослідженні експертів взяли участь 4 840 осіб старше 40 років.

Американські вчені з Національного інституту онкології проаналізували дані 4 840 осіб старше 40 років, після чого прийшли до висновку, що люди можуть самостійно знижувати ризик передчасної смерті. Для того, щоб збільшити тривалість життя, досить кілька хвилин в день інтенсивно рухатися.

Вчені вважають, що державні рекомендації про здоров’я неправильно сформульовані. Протягом тривалого часу медики рекомендують людям інтенсивно рухатися по десять хвилин в день. За їх словами, саме десятихвилинна активність сприятливо позначається на здоров’я. При цьому найпоширенішими радами вважаються відмова від ліфта на користь сходів і паркування автомобіля подалі від під’їзду.

Читайте також:  Нутриціолог розповіла, про що свідчать проблеми із волоссям

Вчені, що брали участь в дослідженні, звернули увагу, що виконання даних завдань не займає потрібну кількість часу, після чого вирахували, скільки хвилин потрібно рухатися людині насправді, щоб в кінцевому підсумку це сприятливо позначилося на її життя.

Виявилося, що зовсім не обов’язково приділяти фізичним вправам точну кількість хвилин. Можна просто швидко підніматися по сходах або ходити зручне відстань в тому темпі, при якому складно підтримувати бесіду. При цьому накопичені за день 30 хвилин такої активності можуть бути корисніше, ніж одноразовий півгодинний комплекс вправ.

Вчені впевнені в тому, що якщо будь-яка людина в цілому за тиждень буде помірно рухатися протягом 150 хвилин, ризик передчасної смерті зменшиться.

Читайте також:  Деякі симптоми після їжі вимагають обов'язкового звернення до лікаря

Джерело: 7mednews