Лікар Євген Кульгавчук назвав оптимальну норму занять сексом на тиждень для підтримки здоров’я. При її недотриманні погіршується самопочуття людини.

Лікар Євген Кульгавчук заявив, що оптимальною нормою в медицині вважається заняття сексом два-три рази на тиждень. При такому режимі зміцнюються захисні властивості організму, людина рідше хворіє, частіше відчуває позитивні емоції і не дратується через дрібниці. Лікар зазначив, що названа норма не є обов’язковою, оскільки для конкретної особи оптимальним може виявитися більша або менша кількість занять сексом в тиждень в залежності від індивідуальних особливостей організму. На цей показник впливає вік, стан здоров’я, темперамент та інші фактори.

Лікар радить відмовитися від сексу за добу перед важливими зустрічами, щоб не знизити коефіцієнт корисної дії, оскільки після отримання позитивних емоцій нервовій системі необхідно додатковий час на відновлення. В іншому випадку працездатність знизиться і провести захід на належному рівні не вийде. При зловживанні фізичною близькістю секс почне приїдатися. Таким чином, середнім показником вважаються заняття любов’ю два-три рази на тиждень, але все залежить від віку, здоров’я і темпераменту.