Домашні тварини відіграють величезну роль у формуванні здорового способу життя. Фактично, дослідження показали, що володіння домашніми тваринами може поліпшити фізичну форму, знизити кров’яний тиск і рівень холестерину, зняти стрес, поліпшити психічне і серцеве здоров’я, а також підвищити загальне щастя і благополуччя.

Наявні дані також свідчать про те, що зв’язки з домашніми тваринами забезпечують хорошу соціальну підтримку – важливий фактор, що допомагає дотримуватися нових звичок щодо здоров’я.

Якщо говорити про собак, то основна їхня перевага в тому, що вони змушують вставати і рухатися під час рутинних і регулярних прогулянок. Дослідження показало, що власники собак частіше повідомляють про регулярну фізичну активність, здорове харчування та хороший рівень цукру в крові порівняно з тими, хто не тримає собак.

Крім цього, домашні тварини можуть знизити стрес, пов’язаний з роботою. Двоє з трьох співробітників кажуть, що робота викликає у них стрес, а 40% відзначають, що робота заважає правильному способу життя. Дослідження показують, що домашні тварини на робочому місці знижують стрес і підвищують задоволеність співробітників.

Домашні тварини також допомагають впоратися з тривогою. За даними Global Workplace Analytics, до кінця 2021 року до 30% працівників перейдуть на повноцінну віддаленку. Домашні тварини забезпечують компанію та підтримку.