ГоловнаНовини Здоров'яМедики назвали перші симптоми апендициту

Медики назвали перші симптоми апендициту

Сучасна медицина не стоїть на місці, постійно розвиваючись і вдосконалюючись в діагностиці та лікуванні різних захворювань, проте лікарі досі так і не визначили призначення в організмі людини апендикса, запалення якого може привести навіть до летального результату. Лікарі розповіли про перші симптоми апендициту, які не варто ігнорувати.

Апендицит

Про запалення апендикса можуть свідчити порушення в роботі шлунково – кишкового тракту і підвищення температури тіла. Ці ознаки говорять не тільки про апендицит, але і про інші захворювання. Серед перших симптомів медики відзначають болі в області черевної порожнини, запори або діарея, втрата апетиту, лихоманку, нудоту і блювоту, а також кашель або чхання, при яких відчувається біль. Всі ці ознаки є приводом звернутися за допомогою до фахівців.

Читайте також:  Доктор Комаровський розповів, коли можна буде відпочити на морі в умовах пандемії

Існує також спосіб самодіагностики. При апендициті відзначається роздратування очеревини, тому злегка натиснувши на передню стінку порожнини і відчувши біль, який посилюється, можна практично точно визначити проблему. Більше одного разу натискати на область, що турбує не варто, слід терміново звернутися до лікаря, який точно визначить діагноз і призначить необхідне лікування.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News