Здорове тіло цілком може обійтися без дієт і дорогих ліків.

Офіційна медицина не в захваті від новомодних засобів, які пропонуються для виведення токсинів з організму. На офіційному сайті медичного центру Чиказького університету опублікований матеріал про уявну користь для організму різних смузі і добавок. Автор матеріалу доктор Ендрю Аронсон стверджує, що всі ці легкі способи і засоби не тільки не ефективні, але навіть шкідливі для здоров’я.

На його думку, нормальне, здорове тіло здатне самостійно виводити токсини. Допомогти йому в детоксикації звичайно можна, але тільки це не так легко, як випити смузі з добавками і чекати дива. Користь детокс-добавок взагалі офіційно не доведена. Аронсон вважає, що за час використання всіх цих чудодійних засобів медики вже давно б знали про їх позитивний ефект, а фармацевтичні фірми заробляли на цьому величезні гроші. Якщо цього досі не спостерігається, значить і користь не настільки значна, як намагаються переконати довірливих споживачі виробники біодобавок.

Читайте також:  Вчені знайшли зв'язок між кавою та схудненням

Тим часом, засіб для виведення токсинів є, і воно дуже просте. Потрібно всього лише дотримуватися здорового харчування і вести активний спосіб життя, що включає в себе регулярні заняття спортом. Сприяє активній детоксикації і обмеження, а краще повна відмова від алкоголю.

Всілякі ж детокс-дієти, хоч і дають деякий помітний спочатку ефект, але він дуже нетривалий, тому покладати на нього великих надій не варто.

– Одна з найсерйозніших проблем, яка сьогодні існує в США і в усьому світі – ожиріння печінки. Це викликається діабетом, високим рівнем холестерину, гіпертонією і безпосередньо надмірною масою тіла. Ви можете допомогти детоксикації печінки, змінивши спосіб життя – це допоможе контролювати перераховані вище захворювання, – дає корисну пораду доктор Аронсон.

Читайте також:  Чиста вода небезпечна для здоров'я

Джерело: МедікФорум