Дієтологиня Ольга Деккер, яка називає себе фахівцем в області правильного харчування, назвала 5 продуктів, які не можна вживати на вечерю. Кожен з них занадто важкий для організму і незмінно призведе до набору зайвої ваги.

На першому місці списку виявився білий хліб і будь-які страви з пшеничного борошна, які практично відразу підвищують рівень цукру в крові. В результаті підключаються гормони, які намагаються врегулювати конфлікт. Решта надлишків, які клітини не зуміли переробити, організм відкладе «про запас». Без загрози для фігури замість хліба можна використовувати випічку з темної крупи або цільнозернового борошна. При цьому кількість з’їденого має бути невеликою.

На другій позиції розташувалося картопляне пюре. Цей улюблений українцями гарнір містить занадто багато вуглеводів, які швидко засвоюються організмом, що дуже небезпечно для стрункості фігури. Третє місце зайняв легкий салат, який спровокує застій жовчі, що може привести до утворення каменів.

На четвертому місці опинилися солодкі фрукти. Вони небезпечні тим, що містять 50% денної норми вуглеводів, тому навіть 200 грамів на вечерю приведуть до найнеприємніших наслідків.

Замикають перелік сухофрукти. В їх користь сумніватися не доводиться, проте концентрація вуглеводів на обсяг продукту занадто висока. У 10 чорносливах міститься 50 грамів органічних речовин даного виду, а це, на хвилинку, 12 чайних ложок цукру.