Лікар-терапевт Микита Харлов назвав спосіб, що дозволяє зберегти здоров’я в осінньо-зимовий період. Гастроентеролог рекомендує змінити раціон харчування, щоб забезпечити організм силою і енергією.

Микита Харлов розповів в ефірі радіо Sputnik, що в холодну пору року людський організм піддається атакам різних вірусів, з цієї причини необхідно зміцнювати імунітет. Цьому сприяють жири, які в достатку містяться в різних видах м’яса. Необхідно звернути увагу на яловиче, свиняче, гусяче.

Вони є найкориснішими і безпечними, їх слід використовувати при приготуванні різних страв в осінньо-зимовий період. Разом з тим слід обмежувати кількість рекомендованих складів. Друге місце по корисності і безпеки для здоров’я людини займають Омега-3 жирні кислоти, що містяться в печінці тріски і риб’ячому жирі.

Читайте також:  Яка доступна ягода знижує ризик виникнення діабету

Поряд з цим на олії з печінки тріски готувати їжу не можна через її швидке окислення, те ж відноситься до риб’ячого жиру. Восени і взимку також необхідно вживати овочі і фрукти, кількість яких в щоденному раціоні має становити 400 грамів.

Джерело: actualnews

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News