Збереження молодості і краси вимагає зусиль. У тому числі необхідно виключити ті фактори, які впливають на стан шкіри. Які саме, читайте в нашому матеріалі.

Сонячний промінь

Ультрафіолетове випромінювання є першим фактором, який безпосередньо впливає на збереження молодості і краси. Він може пошкоджувати ДНК клітин шкіри, що призводить до фотостаріння, тобто в’янення шкіри. Відноситься до даного питання варто серйозно, так як недотримання певних заходів загрожує раннім старінням і навіть серйозними захворюваннями. Тому вирушаючи на пляж або в солярій, треба подумати про захист шкіри, щоб уникнути передчасних зморшок і пігментації.

Алкогольні напої

Навіть пара пляшок пива може всерйоз позначитися на молодості і красі. Звичайно, той, хто рідше вживає алкоголь, виглядає набагато молодше. У цілому треба розуміти, що будь-який алкогольний напій знижує в крові рівень вазопресину, тобто антидіуретичного гормону, що впливає на нирки. Вони повторно поглинають воду замість того, щоб виводити її з організму. Це є причиною набряків після вечірки. Шкіра розтягується, а потім провисає.

Читайте також:  Хвороба Паркінсона: рання ознака у почерку - пояснення мікрографії

Також в етиловому спирті є ще одна неприємність – він зменшує вміст в організмі вітаміну В і С, які відповідальні за збереження колагену. В результаті – втрата молодості і краси. Крім того, алкоголь може призвести до появи судинних зірочок на обличчі, а пиво негативно позначиться на фігурі – додасть жирових відкладень, знизить м’язову масу, що зрештою призведе до втрати колишньої краси і додасть пару зайвих років.

Сидячий спосіб життя

Відсутність активності в житті теж впливає на молодість і красу. Зайва вага, важка хода, згорблена постава – все це псує образ людини і додає їй віку. Тому дуже важливо почати займатися спортом, але не перестаратися. Якщо додати до цього правильне харчування, то результат буде вражаючим.

Читайте також:  Названо 8 продуктів, які можуть захищати від розвитку раку

Спадковість

Цей фактор ніяк не змінити, на жаль. Але він має місце бути в питаннях краси, здоров’я і збереження молодості. Генетика визначає цілий ряд особливостей у зовнішності, пов’язаних з віковими змінами. Чим вдаліше був набір генів, тим менше численні інші фактори позначаться на красі людини.

Куріння

Шкідливі звички здатні позначитися на молодості і красі. Вчені з’ясували, що люди, що палять виглядають набагато старше одноліток. Нікотин впливає на шкіру зсередини організму, а тютюновий дим сушить їй зовні. Нігті, шкіра, зуби – все це набуде неприємний жовтуватий відтінок, якщо людина багато курить. Від цього втрачається колишня молодість.

Читайте також:  Косметика та сковорідки збільшують ризик розвитку діабету у жінок