Доктор медичних наук, директор Самарського НДІ дієтології та дієтотерапії Михайло Гінзбург перерахував прості спосіб не набрати зайву вагу за зимовий період, а також розкрив страви, які ідеально підходять для холодів. Про це повідомляє радіо “Sputnik“.

Гінзбург розповів, що взимку люди починають інстинктивно їсти у великих кількостях. Він пояснив це тим, що їжа, особливо жирна і калорійна, зігріває при низьких температурах.

“Можна так сказати, що ідеальною для морозу їжею є пельмені” – зазначив медик і додав: «у них є тісто, тобто вуглеводи, і є м’ясо, причому зазвичай жирне». Ще одним варіантом, за словами експерта, є картопля з м’ясом. “Вона взимку теж може бути зігріваючою їжею”, – пояснив Гінзбург.

Читайте також:  Кому не можна їсти цибулю? Пояснює лікар

Але, зауважив він, при споживанні подібної їжі слід бути обережним. За словами дієтолога, люди не потребують такої кількості тепла, яке дають їм пельмені і картопля з м’ясом. “Коли ми їмо таку зігріваючу їжу, ми коримося інстинкту, а в результаті той надлишок енергії просто виражається в наростанні ваги”, – зазначив лікар.

Гінзбург підкреслив, що з вересня по березень людина зазвичай набирає в середньому близько чотирьох кілограмів. Щоб уникнути цього через калорійну і зігріваючу їжу, дієтолог рекомендує більше рухатися, відвідувати тренажерний зал або займатися іншими видами спорту.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News