Доктор медичних наук, директор Самарського НДІ дієтології та дієтотерапії Михайло Гінзбург перерахував прості спосіб не набрати зайву вагу за зимовий період, а також розкрив страви, які ідеально підходять для холодів. Про це повідомляє радіо “Sputnik“.

Гінзбург розповів, що взимку люди починають інстинктивно їсти у великих кількостях. Він пояснив це тим, що їжа, особливо жирна і калорійна, зігріває при низьких температурах.

“Можна так сказати, що ідеальною для морозу їжею є пельмені” – зазначив медик і додав: «у них є тісто, тобто вуглеводи, і є м’ясо, причому зазвичай жирне». Ще одним варіантом, за словами експерта, є картопля з м’ясом. “Вона взимку теж може бути зігріваючою їжею”, – пояснив Гінзбург.

Читайте також:  Названо дві харчові добавки, які знижують "поганий" холестерин

Але, зауважив він, при споживанні подібної їжі слід бути обережним. За словами дієтолога, люди не потребують такої кількості тепла, яке дають їм пельмені і картопля з м’ясом. “Коли ми їмо таку зігріваючу їжу, ми коримося інстинкту, а в результаті той надлишок енергії просто виражається в наростанні ваги”, – зазначив лікар.

Гінзбург підкреслив, що з вересня по березень людина зазвичай набирає в середньому близько чотирьох кілограмів. Щоб уникнути цього через калорійну і зігріваючу їжу, дієтолог рекомендує більше рухатися, відвідувати тренажерний зал або займатися іншими видами спорту.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News